У рамках 9-го туру Чемпіонату Волині з футболу ФЦ "Ковель-Волинь" приймав дебютанта Вищої Ліги та "сусіда" по турнірній таблиці луцький "Фенікс".

ФЦ "Ковель-Волинь" впевнено переміг луцький "Фенікс"

Із перших хвилин ковельчанам вдалося нав'язати гостям свою гру, і вже на 20-ій хвилині Артем Ющук після вдалої комбінації відкрив рахунок у, як згодом виявилося, доволі результативному матчі. Проте, через 15 хвилин ударом із стандарту 2-ий номер лучан Дмитро Редько відновив паритет у протистоянні. Однак, малюнок гри особливо не змінився, а підопічні тренера Юрія Романчука продовжували "різати" захист "Феніксу". Завдяки чому гол у роздягальню забив на 44-ій хвилині забив Роман Кузьмич.

Перший тайм закінчився б із рахунком 3:1 на користь "червоних", однак арбітри вгледіли офсайд, яких, до речі, було чимало.

У другій половині зустрічі ситуація не змінилася. на 57-ій хвилині ковельчани реалузували пенальті, а згодом ще двічі вразили ворота лучан. Гол престижу у доданий час провів Володимир Баденчук. У підсумку - 5:2. Доречі, через дискваліфікацію це перша перемога ковельчан на домашньому "Вересі".

Наразі, ФЦ "Ковель-Волинь" посідає четверте місце у Чемпіонаті Волині. Наступну гру ковельчани проведуть 4 жовтня на виїзді проти ще одного "сусіда" по турнірній таблиці «ДЮСШ-ВІК».