У 1/8 фіналу Кубка Волині з футзалу чинний володар трофею «Вокар-Ковель» зустрічався з горохівським «Агропродуктом». У матчі, який проходив на паркеті луцького «Адреналін СІТІ»  ковельчани підтвердили статус фаворита.

«Вокар-Ковель» переміг у 1/8 Кубка Волині з футзалу

Першим ворота «жовто-синіх» вразив Віталій Кашуба. Згодом Віталій Романчук подвоїв перевагу «Вокару». Ковельчани продовжували домінувати. Невпевнена гра голкіпера «Агропродукту» дозволила Роману Кузьмичу збільшити перевагу, а два голи Володимира Хмелярського забезпечили «червоним» гандикап у п’ять м’ячів.

До кінця першого тайму горохівчани таки спромоглися вразити ворота Дмитра Дувакіна. М’яч, який, як виявилося згодом, став «голом престижу» для «агропродуктівців», забив Роман Калитка.
Після перерви малюнок гри абсолютно не змінився. «Вокар» контролював м'яч, не даючи супернику жодної можливості для виходу в атаку. Чого не скажеш про захист «жовто-синіх», який навпаки давав можливість ковельчанам проводити комбінації на різні смаки. У другому таймі двічі відзначився Олександр Ліщук, а крапку у матчі ефектно поставив Андрій Лукашук. 8:1 і «Вокар» продовжує впевнено захищати свій титул володаря Кубку Волині.