У четвертому турі Суперліги чемпіонату Волині з футзалу лідер першості «Вокар-Ковель»  зустрічався із найближчим сусідом по турнірній таблиці МФК «Хорів».

«Вокар-Ковель» та «Хорів» розписали мирову

У першому таймі обидві команди створили чимало гольових моментів. На 13-ій хвилині ковельчани, можливо, забули, що Іван мучак вже не гравець «Вокару», а останній без особливих зусиль відкрив рахунок у матчі. Після пропущеного голу «червоні» активізувались і Олександр Портянко відновив паритет у зутрічі. Однак, через 3 хвилини хорівчанин Віктор Чудля таки забив м'яч у «роздягальню» — 2:1.

На початку другого тайму Віталій Кашуба пробив штрафний і м'яч від ноги гравця МФК «Хорів» потрапив у ворота суперника. Гра значно пожвавилась, однак впевнені дії обох голкіперів визначили рахунок поєдинку — 2:2.