З 12 по 15 липня в м. Дніпро проходив особистий чемпіонат України з веслування на байдарках та каное.

На змагання з’їхались найсильніші веслувальники України  - чемпіони та призери Олімпійських ігор, чемпіонатів та Кубків Світу, Європи. Отож змагання відбувались у напруженій спортивній боротьбі, що аж «кипіла» вода Дніпра, але високий рівень підготовки Волинських веслувальників принесли гарний результат.

Волинь виборола 19 нагород різного ґатунку, а саме 7 золотих, 5 срібних та 7 бронзових нагород.
Путівку на чемпіонат світу з веслування – головний старт сезону-2018, виборов наш ковельський дует каноїстів Вандюк Юрій –Рибачок Андрій фінішувавши з а результатом на дистанції 1000 м. Також в їх активі золото на дистанції 500 м в каное-четвірці.

В каное-одиночках Андрій Рибачок на дистанції 200 м. показав третій результат, а Юрій Вандюк на дистанції 1000 м. – виборов ІІ місце.

В каное-двійках Андрій Рибачок на дистанції 500 м. виборов бонзу, на 200 м. - срібло, а Юра Вандюк на дистанції 1000 м. виборов  золото, а на 500 м. – срібло.

Володимир Троцюк виборов срібло (ІІ м.) чемпіонату на дистанції 500 м. в каное-одиночці, в складі каное-четвірки на 200 м. зайняв І місце та на 500 м.  дистанції – ІІ місце.
Остапчук Назар та Гушинець Олександр в складі каное-четвірки (500 м.) – бронзові призери особистого чемпіонату.

Свиридюк Віктор фінішувавши третім на дистанції 5000 м. в каное-одиночці виборов бронзову медаль.
В складі каное-двійки Чабан Богдан виборов ІІ місце на дистанції 200 м.
Олександр Шеметило виборов бронзу в складі каное-четвірки на дистанції 200 м.
Грабовель Ілона виборола срібну нагороду чемпіонату на 500 м. дитсанції в каное-двійці.
Ємельянова Анастасія в складі каное-двійки (200м.) виборола бронзу.
Крім каноїстів на чемпіонаті України вдало виступили імениті Волинські байдарочники, серед них Марія Повх та Цуркан Віталій.
Іменита байдарочниця Марія Повх тричі чемпіонка України на дистанції 500 метрів в байдарці-одиночці, в складі байдарки-двійки та байдарки-четвірки.
 В активі Цуркана Віталія одна золота, одна срібна і 2 бронзові нагороди. А саме: К-1 500 м. – ІІ м., К-1 1000 м. – ІІІ м.. в екіпажі байдарки-четвірки Віталій показав найкращий результат на дистанції 500 м. (І м.) та на 1000 м. – ІІІ місце.

Дякуємо тренерам за високий рівень підготовки Волинських спортсменів. Бажаємо їм невичерпної енергії та наснаги до звершення нових рекордів та яскравих перемог!