«Вокар-Ковель» пробився у фінал плей-офф Чемпіонату Волині з футзалу

У другому матчі-відповіді півфіналу плей-офф Чемпіонату Волині з футзалу на паркеті луцького СК «Арена Спорт» знову зійшлися діючий володар трофею «Вокар-Ковель» та бронзовий призер регулярної першості МФК «Хорів». Попередня гра виявилась доволі драматичною і закінчилась серією пенальті, де з рахунком 7:6 перемогли ковельчани.

Другий матч став не менш видовищним, адже з перших секунд «Хорів» пішов у активний пресинг, що дало свій результат. На 5-ій хвилині добрезнаний ковельським вболівальникам Володимир Бобилєв (4:10) відкрив рахунок у зустрічі. Однак у наступній ж атаці ковельчан Володимир Хмелярський (4:38) швидко відновив паритет. Хорівчани продовжив тиснути на «червоних» і на 9-ій хвилині Володимир Бобилєв (9:32) потужним ударом оформив дубль та знову вивів свою команду вперед. Після пропущеного голу «Вокар» дещо активізувався та створив чимало гольових моментів, проте перша половина протистояння закінчилась із рахунком 2:1 на користь МФК «Хорів».
Після перерви малюнок гри особливо не змінився. Підопічні Романа Бірука продовжили пресингувати, а їхні суперники зосередились на обороні. На 23-ій хвилині Олександр Ліщук (40:12) зумів зрівняти рахунок, однак через 3 хвилини «Хорів» зусиллями Тараса Прислуцького (44:58) знову вийшов вперед — 3:2. А далі на вболівальників чекав справжній футзальний трилер. За 2 хвилини до фінальної сирени Олександр Ліщук (47:59) знову відновив паритет у зустрічі і здавалось, що протистояння знову закінчиться серією післяматчевих пенальті, однак на останніх секундах протистояння Роман Кузьмич (52:10) вивів «Вокар» вперед. Зрівняти рахунок міг Володимир Бобилєв, коли ковельчани «назбирали» шість фолів, внаслідок чого арбітр призначив шестиметровий, однак голкіпер «червоних» Дмитро Дувакін парирував удар, а рахунок на табло зберігся на користь ковельської команди — 3:4.

«Вокар-Ковель» другий сезон поспіль вийшов у фінал плей-офф Чемпіонату Волині з футзалу, де 16 та 17 березня на паркеті луцького СК «Арена Спорт» зустрінеться із луцьким «Вотрансом».