«Вокар-Ковель» мінімально поступився у фіналі Кубка Волині

«Вокар-Ковель» приїхав на фінальний поєдинок у ранзі діючого володаря Кубку Волині та із свіжим титулом Абсолютного чемпіона області, що підкорився ковельчанам другий рік поспіль.

«Вокар_Ковель» мінімально поступився у фіналі Кубка Волині

Ці обставини робили представників столиці волинських залізничників фаворитом вирішальної кубкової зустрічі. Хоча купа футбольних титулів нинішнього флагмана обласного спорту №1 визначала підопічних Ігоря Чорнухи, як серйозних опонентів «Вокара». Підтвердженням цього постулату став гол на 3-й хвилині у виконанні моторного Андрія Пушкарчука.

Швидкий гол дозволив «ЛСТМ» відійти назад та шукати шанси у контр-випадах. Протягом тайму тиск на ворота лучан збільшувався і моментів було безліч. У воротах дива творив Олександр Ярмощук, а іноді і захисники. Під саму завісу першої половини, коли здавалося, що «Вокар» ось-ось заб’є, Василь Олійник з обласного центру ударом від власних воріт збільшив перевагу будівельників – 2:0.

Після відпочинку ковельчани з перших хвилин почали задіювати свого голкіпера Дмитра Дувакіна в рішучих атакуючих комбінаціях. Довготривалі розіграші «червоних» тримали в напрузі вболівальників обох команд. Напруження зростало і зростало. Моментів було безліч і на любий смак, але лише за 6 хвилин до завершення другого тайму «вокарівцям» вдалося вивести на ударну позицію Олександра Портянко, який відправив «селект» у дальню дев’ятку. Інтрига відновилася з новою силою.

Підопічні Романа Бирука продовжили тотальний наступ, але помилка у перепасовках дозволила Андрію Пушкарчуку перехопити м’яч та оформити дубль. За рахунку 3:1 всі події у фінальному матчі  розвивалися із блискавичною швидкістю. Нудьгувати не доводилося нікому. За 50 секунд до закінчення гри ковельчани отримали право на пробиття пенальті. З точки Олександру Ліщуку не вдалося переграти свого тезку – кіпера лучан Олександра Ярмощука, але другим темпом атаки ще один Олександр, на цей раз Портянко таки вразив ворота – 3:2. В останні миттєвості лучани встигли влучити у стійку, відбити штурм гостей, а далі пролунав свисток і переможна радість гравців «ЛСТМ» передалася всім присутнім. Перехідний красень Кубок Волині на цілий рік став власністю луцької команди, яка нарешті додала футзальний трофей до багатої скарбнички футбольних досягнень клубу «Луцьксантехмонтаж №536»