Після тривалої зимової перерви на Волині відновився Чемпонат області з футболу серед команд Вищої ліги. Матч 14-ого туру між ФК «Надія» та ФЦ «Ковель-Волинь» мав відбутись у Хоріві, однак через певні обставини пройшов на полі стадіону «Верес».

ФЦ «Ковель-Волинь» вдало розпочав друге коло Чемпіонату Волині

Можливо, рідні стіни допомагали ковельчанам, адже вже на 2-ій хвилині Віталій Ільїн вивів ФЦ «Ковель-Волинь» вперед, а на 10-ій та 25 хвилинах зустрічі Петро Мороз двічі вразив ворота «Надії» — 0:3.

У другому таймі ситуація на полі абсолютно не змінилась. На 54-ій хвилині Петро Мороз «оформив» хет-трик, а ще через 8 хвилин  Олександр Ліщук «засвітив» на табло 0:5. Згодом «Надії» таки вдалося забити гол престижу. Сергій Заяць ударом з пенальті скоротив відставання у рахунку, однак крапку у матчі вже в доданий час поставив Назар Дрегель1:6 на користь ковельчан. Матч юнацьких складів теж закінчився перемогою ковельської команди з рахунком 0:5.
Після 14 турів ФЦ «Ковель-Волинь»  набрав 30 очок та посідає третє місце у турнірній таблиці Чемпіонату Волині, де із 40-ма пунктами в доробку лідирують луцькі «Вотранс» і ЛСТМ №536

Наступну гру ковельчани проведуть у суботу, 13 квітня о 15:00 годині, на стадіоні «Верес» проти нововолинського «Шахтаря».