Вихованець ковельської школи футболу Тарас Романчук, який задля виступу за збірну команду Польщі змінив громадянство, вивів «Ягеллонію» у фінал Кубка Польщі.

Вихованець ковельського футболу Тарас Романчук вивів «Ягеллонію» у фінал Кубка Польщі

У вівторок, 9 квітня, у півфіналі національного кубку «Ягеллонія», за яку Тарас Романчук грає з 2014-го року зустрічалась із «Медзью». Перша половина матчу закінчилась нульовою нічиєю. На 61-й хвилині другого тайму 27-річний екс-ковельчанин відкрив рахунок у протистоянні, однак гравець «Медзі»  Петтері Форсель ударом зі штрафного на 81-ій хвилині відновив паритет у матчі. Гра йшла до овертайму, проте на 91-й хвилині Тарас після подачі з кутового переправивши м’яч головою у верхній кут воріт суперника, які за іронією долі захищав український легіонер Антон Каниболоцький, "оформив" дубль та вивів "Ягеллонію" у фінал Кубка Польщі — 2:1.
У вирішальному матчі команда з Білостока, яка посідає шосте місце в чемпіонаті, зустрінеться з переможцем пари "Раков" (лідер другого дивізіону) - "Легія" (лідер Екстракляси).

Довідково: Тарас Вікторович Романчук народився 14 жовтня 1991 року у Ковелі. У ДЮФЛУ виступав за ФК «Ковель» та BRW-ВІК з 2004 по 2008 рік. У 2010 році перейшов у міні-футбольний «Апперкот», за який грав до лютого 2013 року. Потім повернувся у «великий» футбол, переїхавши до Польщі. Спершу грав за «Легіоновію» у Польській другій лізі, а з липня 2014 року виступає за команду Екстракласи «Ягеллонія».

1 травня 2016 року Тарас Романчук грав проти «Подбескідзе» (3:2) забивши у фінальному матчі та допоміг «Ягеллонії» зберегти своє місце в Чемпіонаті.

27 березня 2018 року Тарас Романчук дебютував у складі збірної Польщі, яка обіграла Південно-корейську збірну з рауном 3:2.