У п'ятому турі Суперліги Волині з футзалу лідер Чемпіонату «Вокар-Ковель» на паркеті луцького СК «Арена Спорт» зустрічався з дебютантом першості області та учасником Чемпіонату України (Друга ліга) ФК «Любарт».

«Вокар-Ковель» зазнав першої поразки у сезоні

Зважаючи на результат крайнього матчу між суперниками, який у рамках 1/4 фіналу Кубка Волині закінчився з рахунком 4:3 на користь ковельчан, команди обрали тактичний футзал. Опоненти діяли досить обережно, як у захисті, так і в нападі, однак сейви голкіперів ДмитрівДувакіна та Притулюка не дали відкрити рахунок у першому таймі.
Підопічні Романа Бірука потужно розпочали другу половину зустрічі і друга ж атака закінчилися влучним пострілом Олександра Портянка. Пропущений гол явно активізував «Любарт», котрий намагався пресингувати суперника. На 20-й хвилині Роман Кузьмич відновив паритет у зустрічі. Ковельчани спробували реабілітуватись, однак на заваді стали впевнені дії голкіпера лучан. Здавалося, що протистояння цих гідних суперників закінчиться нічиєю, однак за 38 секунд до сирени Назар Бугайчук дотепно переправив м'яч у ворота Дмитра Дувакіна та встановив переможний рахунок 2:1.
Після першої поразки в сезоні «Вокар-Ковель» опустився на третю сходинку Чемпіонату Волині з футзалу, де лідирують ЛСТМ і МФК «Хорів».