У матчі в 1/4 фіналу Кубка Волині команда ДП «Шацьке УДЛГ» приймала одного з фаворитів турніру ФЦ «Ковель-Волинь».

ФЦ «Ковель-Волинь» вийшов у півфінал Кубка області

Не дивлячись на різницю у класі, шацькі лісівники не збирались поступатися у цьому матчі та дали гідний бій ковельчанам. Перший тайм закінчився "сухою" нічиєю. На початку другої половини поєдинку Роман Романчук реалізував пенальті, а на 70-ій хвилині Роман вдруге вразив ворота шаччан та вивів ФЦ «Ковель-Волинь» у півфінал Кубка області - 2:0.

Серед ймовірних суперників ковельчан, які визначаться 11 червня жеребкуванням – “ЛСТМ”, “Прип’ять” (Любешів) і НФК “Боратин”.
В суботу, 8 червня о 16:00, У рамках 25 туру Чемпіонату області на домашньому стадіоні "Верес" ФЦ "Ковель-Волинь" прийматиме ківерцівський "Колос".