«Вокар-Ковель» повернув лідерство у Чемпіонаті Волині з футзалу

У сьомому турі Суперліги Чемпіонату Волині з футзалу «Вокар-Ковель» на паркеті луцького СК «Арена Спорт» зустрічався із «Камаз-Агро», який намагався втриматися у вісімці команд, що потраплять до плей-офф.

«Вокар-Ковель»

Перша ж атака ковельчан увінчалась успіхом, а Роман Кузьмич впевненим ударом показав, хто номінальний господар майданчику (1:14). Однак, за три хвилини Роман Коценюк (4:36) вдало замкнув простріл і зрівняв рахунок у зустрічі. Пропущений гол не вплинув на гравців «Вокару», які більше та якісніше контролювили м'яч, внаслідок чого після розіграшу кутового Олександр Портянко (11:36) відновив перевагу ковельчан. Гра й далі в основному проходила на половині «камазівців», за 4 хвилини до кінця першого тайму блискавична контратака закінчилась «дублем» Романа Кузмича (22:24) — 3:1.

У другому таймі малюнок гри не змінився, на якому домінували підопічні Романа Бірука. Зокрема, двічі за хвилину вразив ворота опонентів Олександр Ліщук (30:26, 31:37) — 5:1. А за хвилину до фінальної сирени матчу команди обмінялися голами, однак це не вплинуло на остаточний рахунок зустрічі — 6:2.

Перемога над «Камаз-Агро», а також поразка «ЛСТМ» повернула «Вокару» лідерство у Чемпіонаті Волині з футзалу, яке він ділить із ФК «Надія».