У 1-му турі Чемпіонату України з футболу серед аматорів ФЦ «Ковель-Волинь» на домашньому стадіоні «Верес» приймав одного з фаворитів першої групи та бронзового призера минулого сезону ФК «Малинськ» із Рівненської області.

ФЦ «Ковель-Волинь» поступився у 1-му турі Чемпіонату України серед аматорів. Відео

На 5-ій хвилині матчу півзахисник гостей Анатолій Оніщук головою замкнув подачу з кутового та вивів «Малинськ» уперед. Ковельчани досить швидко відновили паритет.  Віталій Кашуба ефектно увірвався у «штрафну» та ударом із гострого кута вразив ворота суперника.

Загалом у першому таймі обидві команди створили по кілька небезпечних моментів, однак малинчани були результативнішими.  На 17-ій хвилині Анатолій Оніщук ударом з-за меж карного майданчика вдруге поспіль засмутив ковельських вболівальників, яких на трибунах у той вечір зібралось чимало. За кілька хвилин до перерви Віталій Брикса  збільшив перевагу ФК «Малинськ». А ще через 2 хвилини Олександр Гергелюк після подачі з кутового головою забив м’яч у «роздягальню» — 1:4 на користь гостей.
Після перерви підопічні тренера ковельчан Юрія Романчука здійснили міні-штурм на ворота суперників. На 15-ій хвилині другого тайму Іван Данилюк вдало відпасував на Віталія Кашубу, який потужним ударом скоротив відставання в рахунку та оформив «дубль». На 24-ій хвилині друге попередження отримав гравець гостей Роман Дацюк, однак це не завадило малинчанам втримати бажаний рахунок — 2:4.

Слід зазначити, що команди зустрічались у 2016 році. Тоді у драматичному поєдинку з рахунком 3:2 переміг ФЦ «Ковель-Волинь».

Інші матчі 1-ого туру Чемпіонату України з футболу серед аматорів у першій групі закінчились так: «Світанок-Агросвіт» (Шляхова) – «ОДЕК» (Оржів) - 0:2 (0:0);  «Вотранс» (Луцьк) – «Агрон» (Великогаївська ОТГ) - 2:3 (0:1); «Нива» (Теребовля) – «Покуття» (Коломия) - 3:1 (1:1).

Через невизначеність кількості команд, яких наразі 32 у трьох групах Чемпіонату України, ААФУ ще працює над остаточним календарем турніру. Слідкуйте за анонсами матчів на сайті Kovel.tv.