Вчора, 10 серпня, на території Шацького національного парку вдруге пройшов екомарафон «Світанок Світяза», у якому взяли участь близько 400 спортсменів із України, Білорусі, Словаччини, Польщі та Литви.

Ковельчанин Олександр Головницький — переможець екомарафону «Світанок Світяза»

У рамках заходу відбулися забіги на різні дистанції від 5 до 42 кілометрів.

Зокрема, на найдовшій дистанції 42,195 км. із часом 2:43:52 переміг ковельчанин Олександр Головницький. Ковельський марафонець випередив найближчих суперників Андрія Лапка та Владислава Мочоного більше ніж на 4 хвилини.

"Заявився на змагання,щоб зробити гарне тренування,але щось пішло не так,і виграв!!!!!" - написав Олександр Головницький у Facebook.

29 червня Олександр Головницький взяв участь у Київському ультрамарафоні, де зайняв друге місце на дистанції 50 км і отримав дозвіл кваліфікуватися на міжнародні ультразабіги.
Легкоатлет Олександр Головницький – знаний в Україні та світі майстер на ультрадовгі забіги. У 2006 році ковельчанин вигравав Кубок світу в дистанції на сто кілометрів.