2-ий тур Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд ФЦ «Ковель-Волинь» провів на виїзді проти досить сильного суперника, Чемпіона Тернопільської області 2017 та 2018 років ФК «Агрон» (Великогаївська ОТГ).

У першій половині зустрічі, через вдалу гру захисників обох команд,  вболівальники не побачили велику кількість гострих моментів. Щоправда, на  24-ій хвилині ковельчан від голу врятувала поперечина. Перший тайм закінчився "сухою" нічиєю 0:0.

Після перерви «Агрон» помітно активізувався та мав кілька нагод вийти вперед, однак першими забили ковельчани. На 66-ій хвилині після швидкої атаки Андрій Зінь відкрив рахунок у матчі.

Господаарі досить швидко відігрались. Через 3 хвилини Тарас Червонецький наважився на удар із-за меж штафного майданчика та відновив паритет у протистоянні.

Обидві команди намагались нав'язати супернику свою гру, однак матч закінчився нічиєю 1:1.

Після двох турів Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд ФЦ «Ковель-Волинь» має в активі одне очко та посідає наразі 8-ме місце у турнірній таблиці 1-ої групи турніру, де лідирує ОДЕК (Оржів).
Інші матчі 2-го туру в 1-ій групі закінчились так: "Епіцентр" (Дунаївці) – Нива (Теребовля) — 1:1; "Луцьксантехмонтаж №536" (Луцьк) – "Вотранс" (Луцьк) — 1:1; ОДЕК (Оржів) – "Карпати-Енергетик" (Галич) — 4:0. Матч ФК "Малинськ""Світанок-Агросвіт" перенесено.