У 6-турі Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд ФЦ «Ковель-Волинь» на домашньому стадіоні «Верес» приймав цьогорічного Чемпіона Вінницької області ФК «Світанок-Агросвіт».

«Світанок-Агросвіт» обіграв ковельчан у Чемпіонаті України серед аматорських команд. Відео

У першому таймі гості діяли досить активно і на 26-ій хвилині Дмитро Проневич ударом головою відкрив рахунок. Відчувши психологічну перевагу через 3 хвилини його подвоїв Іван Сомов. «Світанок-Агросвіт» продовжував домінувати на полі, внаслідок чого Сергій Кучеренко збільшив перевагу вінничан, а перша половина зустрічі закінчяилась із рахунком 0:3 на користь вінницької команди.

Після перерви ковельчани значно активізувались, однак грамотна гра в обороні дозволила гостям втримати переможний рахунок 0:3.

Інші матчі 6-го туру у 1-ій групі Чемпіонату ААФУ закінчились так: ВотрансКарпати-Енергетик - 2:2 (1:1); Луцьксантехмонтаж №536Нива - 1:2 (1:2); АгронПокуття - 1:0 (0:0).

Дивіться також: ФЦ «КОВЕЛЬ-ВОЛИНЬ» ОБІГРАВ ЛУЦЬКИЙ «ВОТРАНС» У ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ КОМАНД. ВІДЕО

Після 6 турів Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд ФЦ «Ковель-Волинь» має в активі 7 очки та посідає 5-те місце у турнірній таблиці 1-ої групи, де лідирує ОДЕК (Оржів).