У 10-турі Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд ФЦ «Ковель-Волинь» на домашньому стадіоні «Верес» приймав лідера Чемпіонату Хмельницької області ФК «Епіцентр» (Дунаївці, Хмельницька область).

ФЦ «Ковель-Волинь» поступився «Епіцентру» у Чемпіонаті України з футболу серед аматорів. Відео

Ковельчани досить активно розпочали матч, однак перша ж атака гостей виявилась результативною. Руслан Івашко потужним ударом з ходу вивів «Епіцентр» вперед. Господарі поля володіли територіальною перевагою та створили кілька гольовий моментів біля воріт опонентів, однак грамотна оборона суперника не дала зрівняти рахунок у першому таймі.

Після перерви підопічні Юрія Романчука посилили натиск на ворота гостей і відзначились голом, який головний арбітр матчу не зарахував. Однак, на 70-ій хвилині Івану Данилюку таки вдалося зрівняти рахунок у матчі. Після пропущеного голу хмельницькі футболісти дещо активізувались. На 83-ій хвилині після подачі штрафного лайтсмен не помітив офсайд у гравця «Епіцентру», внаслідок чого Ростислав Морозов вдруге засмутив місцевих вболівальників, а матч закінчився з рахунком 1:2 на користь гостей.
Інші матчі 10-го туру у 1-ій групі Чемпіонату ААФУ закінчились так: Вотранс – ОДЕК - 1:2; Карпати-Енергетик – Нива - 0:1; Світанок-Агросвіт – Покуття - 2:0.

Після десятьох турів Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд ФЦ «Ковель-Волинь» має в активі 11 очок та займає п'яте місце у турнірній таблиці 1-ої групи, де із 20-ма пунктами лідирує ОДЕК. Саме з останнім ковельчани і проведуть наступний матч, який відбудеться 13 жовтня в місті Оржів Рівненської області.