«Вокар-Ковель» мінімально поступився в 1/8 фіналу Кубка Волині. Відео

У 1/8 фіналу Кубка Волині з футзалу на паркеті луцького СК «Арена Спорт» зустрічались діючий Чемпіон регулярної першості ФК «Надія» (Хорів) і срібний призер минулого сезону «Вокар-Ковель».

Із перших хвилин гравці обох команд показали, що на майданчику зійшлися гідні суперники, однак першими відкрили рахунок хорівчани. На 8-ій хвилині матчу голкіпер «Вокару» після удару невдало відбив м'яч, чим скористався Євген Заіченко та відкрив рахунок. А через 5 хвилин після швидкої контратаки його подвоїв Роман Пштир. Кінцівку першого тайму ковельчани відіграли в "п'ять польових", що дало свій результат. За 7 секунд до сирени Олександр Портянко ударом з гострого кута скоротив відставання на табло — 2:1.

Після перерви ковельчани продовжили тиснути на ворота суперників та кілька разів були дуже близькі до того, аби зрівняти рахунок, однак на 7-ій хвилині Євген Заіченко вдруге вразив браму Дмитра Дувакіна. Після пропущеного голу «Вокар» посилив пресинг і за 3 хвилини до кінця протистояння Петро Мороз ефектним ударом із льоту забив другий мяч  у ворота суперників, проте грамотна гра в обороні дозволили "Надії" втримати переможний рахунок 3:2 та пройти в 1/4 фіналу Кубка Волині з футзалу.

Наступний матч «Вокар-Ковель» проведе 23 листопада на паркеті ковельської КДЮСШ ім. Є.Кондратовича у рамках Чемпіонату Волині проти горорхівського «Куража». Початок о 14:00.

Дивіться також: КОВЕЛЬЧАНИ ВДАЛО РОЗПОЧАЛИ ЧЕМПІОНАТ АМФВ. ВІДЕО