У третьому турі Чемпіонату Волині з футзалу «Вокар-Ковель» на паркеті луцького «Арена спорт» зустрічався з одним із фаворитів Суперліги місцевим «ЛСТМ».

Обидві команди обережно розпочали матч і зосередились на контролі м'яча та обороні, створюючи поодинокі контратаки, одна з яких стала результативною у середині першого тайму. Петро Мороз замкнув простріл партнера та відкрив рахунок, а через хвилину він же його подвоїв. За шість хвилин до перерви Ігор Махнюк ударом із гострого кута "розмочив" 16-річного голкіпера ковельчан Назара Мигаля. А ще через дві хвилини "будівельники" провели швидку контратаку, що дозволило Роману Філю відновити паритет у протистоянні — 2:2.
У другому таймі команди діяли досить обережно, а доля матчу вирішалась за чотири хвилини до кінця зустрічі. Спочатку Ігор Махнюк гарматним ударом зі штрафного увігнав м’яч у «дев’ятку» та вивів лучан уперед. У відповідь у складі «Вокару» на майданчику очікувано з’явився п’ятий польовий гравець, що дало свій результат — Юрій Романчук ударом із гострого кута зрівняв рахунок. Ковельчани продовжили ризиковану гру без воротаря і через дві хвилини Петро Мороз опинився у потрібному місці у потрібний час і підправив у сітку передачу партнера та вивів "червоних" вперед. Лучани кинулись відіграватись, залишивши ворота без нагляду, чим скористався Петро Мороз і дальним ударом вчетверте засмутив луцьких вболівальників і встановив остаточний рахунок у протистоянні — 5:3.

Інші матчі 3-го туру Чемпіонату АМФВ закінчились так: «Надія» - «Кураж»- 7:3; «Динамо» - «Вотранс» - 4:3; МФК «Хорів» - ФК «Любарт» - 3:5; «Торпедо» - «Агромат» - 4:3.

Після трьох турів «Вокар-Ковель» набрав 7 очок і посідає третю сходинку в турнірній таблиці Суперліги Чемпіонату Асоціації міні-футболу Волині, де з 9-ма пунктами в доробку лідирують «Надія» та «Динамо».

Наступний матч ковельчани проведуть 7 грудня на паркеті луцького СК «Арена спорт», де  зустрінуться із місцевим ФК «Любарт».