Ковельська борчиня Юлія Ткач-Остапчук втретє стала Чемпіонкою Європи. Відео

У Римі завершився Чемпіонат Європи з вільної боротьби. У ваговій категорії до 62 кг Україну представляла чемпіонка світу та Європи, ковельчанка Юлія Ткач-Остапчук.

Українка в чвертьфіналі достроково здолала білоруську спортсменку Вероніку Іванову (12:2). У півфіналі Юлія перемогла колишню партнерку по збірній України, яка нині виступає за команду Азербайджану, Тетяну Омельченко (4:0).

Суперницею по фіналу стала титулована росіянка Інна Тражукова, що є діючою чемпіонкою світу у вазі 65 кг, а також є багаторазовою призеркою чемпіонату Європи.
У першій "3-хвилинці" фінальної сутички росіянка мінімально вела в рахунку 0:1. Однак, після перерви Юлія активізувалась і за хвилину до фінального свистка переважала суперницю на один бал (2:1), а в останні 67 секунд ковельчанка зробила все, аби втретє стати чемпіонкою Європи.

Загалом українці вибороли вісім медалей чемпіонату Європи та посіли друге загальнокомандне місце.

У тому ж Римі завершився Чемпіонат Європи з браузерної игри Sigmally. де українці посіли третє загальнокомандне місце.