У сьомому турі Чемпіонату Волині з футзалу на паркеті луцького СК «Арена спорт»  «Вокар-Ковель» зустрічався із бронзовим призером минулорічної регулярної першості МФК «Хорів».

Ковельчани вийшли на гру далеко не в оптимальному складі. Зокрема, місце голкіпера довелося зайняти польовому гравцю Олександру Портянку. Але ці обставини не вплинули на номінальних господарів майданчику, які з перших хвилин заволоділи ініціативою, підключаючи до позиційних атак п’ятого польового гравця. У середині першого тайму «Вокар» таки «закрутив» оборону суперників, а Дмитро Мякота ударом під поперечку відкрив рахунок у матчі. «Червоно-чорні» продовжили домінувати на майданчику, впевнено контролюючи м’яч і за під кінець першої половини зустрічі голкіпер ковельчан Олександр Портянко здійснив сольний прохід і точним ударом вразив ворота Павла Чемериса2:0.

Після перерви «Хорів» виглядав значно активніше у відборі і в одній з атак Іван Мучак виборов м’яча в центрі майданчика і спрямував його у порожні ворота ковельчан — 2:1. Після пропущеного голу «Вокар» дещо активізувався і після чергової швидкої атаки «червоно-чорних» Олександр Ліщук замкнув передачу партнера та відновив комфортну перевагу в 2 м’ячі. Однак, через хвилину після розіграшу кутового Дмитро Борисюк скоротив відставання у рахунку. Під завісу протистояння Олександр Ліщук здійснив індивідуальний прохід через півмайданчика та віддав точний пас Андрію Лукашуку, який встановив остаточний рахунок у матчі — 4:2 на користь ковельської команди.

Після семи турів «Вокар-Ковель» набрав 16 очок і через різницю посідає другу сходинку в турнірній таблиці Суперліги Чемпіонату Асоціації міні-футболу Волині, де з такою ж кількістю очок у доробку лідирує хорівська «Надія»

Наступний матч ковельчани проведуть 25 січня на паркеті луцького СК «Арена спорт», де зустрінуться копачівським «Торпедо».