Ковельчанин Юрій Вандюк став чемпіоном України з веслування

У Дніпрі стартував особистий чемпіонат України з веслування на байдарках та каное пам’яті заслуженого тренера України Вячеслава Сорокіна, який триватиме до 2 серпня. Серед учасників змагань - чимало спортсменів з Ковеля, вихованців Ковельської філії ОСДЮСШОР «Олімп» та відділення з веслування на байдарках та каное Ковельської КДЮСШ ім. Є Кондратовича.

У перший день змагань ковельчани вибороли комплект нагород: золоту, срібну та бронзову.

Чемпіоном України став Юрій Вандюк, здобувши перемогу з результатом міжнародного рівня (3.49,21) у найбільш очікуваному заїзді - фіналі змагань каноїстів-одиночників на дистанції 1000 метрів.

Третім у цьому ж заїзді фінішував Віктор Свиридюк.

Серед жінок срібну нагороду здобула ковельчанка Ілона Грабовець у каное-одиночці на дистанції 1000 метрів.

Спортсменів до змагань готували Заслужені тренери України Федір Семенюк та Василь Прохорук, тренери-викладачі Володимир Троцюк, Лариса Гурська, Олексій Гичка.
Вітаємо веслувальників та їх тренерів з нагородами та бажаємо нових перемог у наступні дні чемпіонату!

Джерело: КовельPost