ФЦ «Ковель-Волинь» відновив участь у дитячо-юнацькій футбольній лізі України. У 1-му турі Першої ліги ковельчани на домашньому стадіоні «Верес» приймали львівське «Динамо».

ФЦ «Ковель-Волинь» відновив участь у ДЮФЛУ. Відео

Матч команд U-17 пройшов за рівної боротьби, однак у кінці другого тайму господарі поля таки зуміли відкрити (Максим Хвець) та втримати переможний рахунок 1:0

У першому таймі команд U-15 львів’яни дещо переважали «червоних» та впродовж 5-ти хвилин двічі відзначились у воротах ковельчан. У другій половині матчу ФЦ «Ковель-Волинь» активно пресингував і створив чимало небезлечних моментів, один з яких закінчився реалізованим пенальті (Назар Вакулюк). Однак гра закінчилась із рахунком 1:2 на користь львівської команди.

Наступний тур дитячо-юнацької футбольній ліги України ФЦ «Ковель-Волинь» проведе 12 вересня на домашньому стадіоні «Верес» проти команди «Рух» (Винники, Львівська обл.).