Новини Ковеля 2025
Проводжатимемо у вічність бійця, який віддав своє життя за Україну.Солдат Сахарук Роман Олександрович, стрілець 1-го відділення снайперів взводу снайперів військової частини А4123, загинув 24 грудня ...
Учора міський голова Ігор Чайка передав для виконання бойових завдань у гарячих точках фронту воїнам 11 прикордонного загону “Форпост” дві портативні зарядні станції Growatt Infinity 2000 Pro, 68-ї окремої єгерської бригади — два квадрокоптери DJI Mavic 3T Advanced.
КП "Ковельводоканал" повідомляє, що у зв'язку з фактичною зміною в графіку відключення електричної енергії північної частини міста відбулися зміни в гафіку забезпечення водопостачання споживачів району вул. Брестська - Кияна та мікрорайону "Ковель-2" від альтернативних джерел живлення.
Ці зимові свята для багатьох ковельських діток стали особливо яскравими й теплими завдяки творчій команді народного аматорського експериментального театру-студії «10 ряд 10 місце».
Напередодні Нового року від Ковельської громади завантажили необхідними “подарунками” автівки військових, які прямують на передові позиції фронту.
Ще понад 160 дитячих мрій вдалося здійснити нам усім разом. Усмішки й теплі емоції цього дня наповнили Транскордонний центр діалогу культур імені Гетьманів Ружинських, який став епіцентром зустрічі для всіх, хто прийшов за своєю мрією.
Ковельська філія ПрАТ «Волиньобленерго» повідомляє, що завтра, 30 грудня, з 8:30 до 17:00 без електропостачання перебуватиме значна частина міста Ковеля – мікрорайон Ковель-2, вул. Брестська та прилеглі до неї, а також кілька сіл Тойкутського старостинського округу.
Нещодавно по всій країні запроваджено новий підхід до оголошення повітряних тривог - порайонне оповіщення. Ці зміни ви могли помітити в роботі офіційного додатку «Повітряна тривога».
У зв'язку з аварійною ситуацією на водопровідній мережі по вул. Богуна, сьогодні, 29.12.2025 року тимчасово призупинено водопостачання близько 50 житлових будинків по вказаній вулиці.
Сьогодні у Ковелі й у цілому світі звучить наш «Щедрик». Той самий, український, який знають на всіх континентах і який цього вечора особливо зворушливо виконали вихованці зразкової дитячої студії естрадного співу «Надія» на традиційних різдвяних зустрічах.