Новини Ковеля 2021.
Протягом січня-жовтня 2021 року до бюджету м. Ковеля сплачено 85,3 мільйона гривень плати за землю. Сума сплаченої в місті плати за землю на 14,7 відсотка перевищує минулорічні показники.
Перерахунок рейтингу перед стартом чемпіонату зіграв злий жарт з «Куражом» і колектив, що налаштовувався на ігри у Вищій лізі та комплектував склад відповідним чином несподівано опинився в найсильнішому дивізіоні області.
Автопригода трапилась вчора, близько 17 години, неподалік села Велицьк Ковельського району.
Днями міський голова Ігор Чайка, його перший заступник Тарас Яковлев та депутати міської ради зустрілись з мешканцями будинку №7 на вулиці Грушевського. Двір біля їх п'ятиповерхівки планують оновити у наступному році: замінити інженерні мережі, облаштувати стоянку для автомобілів.
Завершено капітальний ремонт автошляху М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече від міста Ковель до села Воля Любитівська. Ремонтні роботи тут стартували восени минулого року.
Головний державний санітарний лікар області інформує, що станом на ранок 30.11.2021р. на Волині протягом попередньої доби зареєстровано 516 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей –49, медпрацівників – 8).
У Ковелі завершуються роботи з будівництва стадіону «Локомотив». Мрія багатьох ковельчан уже стала реальністю. Головний спортивний об’єкт міста завдяки зусиллям багатьох людей вдалось реанімувати.
У відділку патрульної поліції в місті Ковель, що на вулиці Драгоманова, застрелився поліцейський. Інформацію про це Суспільному підтвердив керівник обласного центру екстреної медичної допомоги Володимир Шмаль.
З 9 грудня 2021 року набирає чинності наказ Міністерства охорони здоров'я України № 2393 (https://bit.ly/MOZ_2393) від 1 листопада 2021 року, який розширив перелік організацій, співробітники яких ...
Головний державний санітарний лікар області інформує, що станом на ранок 29.11.2021р. на Волині протягом попередньої доби зареєстровано 303 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей –31, медпрацівників – 4).