Ковельське МТМО заклакає не зволікати зі щепленням від COVID-19

 
   Центр ПМСД Ковельського МТМО отримав у достатній кількості вакцину Pfizer/Comirnaty TRIS (оновлена формула).


 
Зробити щеплення можна першою та другою дозою, а також бустерною дозою (першою та другою). Крім того, інформуємо про взаємозамінність вакцин: можливе щеплення Pfizer/Comirnaty TRIS (другою чи бустерною дозою) після першої чи двох доз іншою вакциною, - повідомляє у Фейсбук Ковельське МТМО.
 
👉 Вакцинація проводиться:
✔ у міській амбулаторії ЗПСМ №1: м. Ковель, вул. Театральна, 16, каб. №36. Попередній запис за номером телефону: 050 468 15 84;
✔ у Тойкутській та Поворській амбулаторіях ЗПСМ: т. 050 468 15 84;
✔ у Голобській АЗПСМ: т. 050 468 15 87;
✔ у Люблинецькій АЗПСМ: т. 050 468 15 90. 
 
"📣 Не забудьте взяти із собою паспорт, ідентифікаційний код та маску❗ А головне – бути здоровим❗ 
 
Вакцинуйтеся❗ Це реальна можливість протистояти COVID-19❗ А міцне здоров’я – це важлива зброя у боротьбі з російським агресором та запорука нашої Перемоги🇺🇦", - йдеться у повідомленні.

05-11-2022
Повернутися назад

КОВЕЛЬ | ІНФОРМАЦІЯ | БІЗНЕС КОРИСНЕ АРХІВ Фото Контакти1
© 1991 — 2026 | tck@kovel.tv— Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.