Новини Ковеля 2023
Чаркування на автостанції у Ковелі для молодої жінки обернулось проблемою із законом. Оскільки в чоловіка, що спав поруч на лавці зник пакет із салом. А товариші по чарці – вказали правоохоронцям на неї.
Сьогодні, у День української писемності та мови, ковельчани разом з усією Україною писали Радіодиктант національної єдності.
Прокурори Ковельської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення лісорубом приватного підприємства незаконної порубки дерев, що спричинила тяжкі наслідки (ч.4 ст. 246 КК України).
Трагічна звістка знову надійшла і до Ковеля. У лікарні Львова внаслідок важкого поранення на фронті помер ковельчанин БОГДАН ЯРОСЛАВ ЄВГЕНІЙОВИЧ (04.10.1973 – 26.10.2023). Ярослав Євгенійович – батько ...
Стан волинянина Бориса Панасюка, якому в Ковельському територіальному медоб’єднанні пересадили серце від донора, на другий день після операції, 26 жовтня, стабільний.
Учора відбулась чергова сесія Ковельської міської ради, на якій розглянули понад 90 питань. У ході депутати погодили зміни до місцевих програм, опрацювали низку земельних та містобудівних рішень, внесли зміни у Регламент своєї роботи та Положення про постійні комісії міської ради.
Паліативна допомогиа – це медична допомога, спрямована на покращення якості життя пацієнтів, одужання яких не є можливим. Мова йде про хворих з онкологічними недугами, інсультами, хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та ін.
Сьогодні у Ковелі відбувся пізнавальний захід для батьків і дітей “Сімейний фестиваль”. Його організував благодійний фонд «Рідні» у партнерстві з UNICEFUkraine за сприяння Ковельської міської ради
Припиняються перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування №8. Відповідне рішення затвердив виконком. Автобус курсував в режимі маршрутного таксі з вокзалу на дачні масиви: «Калина», «Урожай», «Будівельник», «Машинобудівник».
КП«Ковельводоканал» залишається гарантом якості та доступності питної води і продовжує надійно функціонувати. Тривожності та непевності додає той факт, що цього сезону значно зросла заборгованість та призупинились поточні платежі
Зразкова студія естрадного співу «Надія» запрошує вас на благодійний концерт юних талантів «З вірою та надією в серці співаємо для Перемоги», який відбудеться 29 жовтня о 14 годині в народному домі «Просвіта».
Ще одна церква на Волині – у Волошках на Ковельщині – хоче переходити до ПЦУ. Благословення митрополита отримали та документи про перехід вже подали, однак священник за громадою йти не хоче. Каже, хоче лишитися у тій церкві, якій давав клятву.
Сьогодні Ковельська громада знову у жалобі. Ковельчани віддали останню шану захисникові, Героєві, надзвичайно хорошій людині Юрію Халецькому.
Вперше в Україні унікальний випадок трансплантації серця🫀 після перебування реципієнта понад місяць на VA-ЕКМО провели у Ковельському МТМО.
Сьогодні, 24 жовтня, близько 10-ї години, патрульним надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на перехресті вулиць Грушевського та Міцкевича у Ковелі.
У Ковелі розробляють Стратегією розвитку територіальної громади на 2024 -2027 роки. Це бачення майбутнього на найближчу перспективу, можливість залучення інвестицій, опорні точки в розбудові наших міста і сіл.
26 жовтня Благодійний фонд «Рідні» за сприяння Ковельської міської ради організовує у нашому місті сімейний фестиваль.
У Ковелі, під час дії комендантської години, патрульні помітили мотоцикл марки Yamaha без номерного знаку. Поліцейські подали керманичу знак про зупинку, однак водій проігнорував вимогу та намагався втекти.
Сьогодні «на щиті» повернувся додому Юрій Халецький. Завтра, 24 жовтня, відбудеться прощання з Героєм у Ковелі.
Учора у Ковелі біля пам’ятника «Борцям за волю України» відбулася акція “Нагадай про полонених», яку організували рідні азовців та вихованці Волинського осередку «Федерації українського рукопашу гопак» під керівництвом тренерки Тетяни Дружинович.