У перенесеному матчі 1/4 фіналу Кубка Волині з футзалу діючий володар перехідного трофею «Вокар-Ковель» на паркеті КДЮСШ ім. Є. Кондратовича приймав учасника чемпіонату України в Другій лізі та діючого чемпіона літньої першості луцький «Любарт».

«Вокар-Ковель» переміг у 1/4 фіналу Кубка Волині луцький «Любарт»

Ковельчани досить потужно розпочали гру і перша ж атака «Вокару» виявилась результативною. Рахунок у зустрічі відкрив Віталій Кашуба. А ще через дві хвилини Роман Кузьмич вдало виконав дальній удар і подвоїв перевагу господарів майданчику.
Однак, скориставшись помилкою ковельчан Дмитро Романюк швидко відновив інтригу в матчі — 2:1. Після пропущеного голу «червоні» помітно активізувались і на 15-ій хвилині Андрій Лукашук збільшив перевагу «Вокару». На перерву команди пішли з рахунком 3:1 на користь чинного володаря перехідного трофею.

Зважаючи на кубковий характер матчу другий тайм пройшов на високих швидкостях. Лучани відчутно активізувались і на 27-ій хвилині Роман Козачок скоротив відтавання гостей до мінімуму. «Любарт» піймав кураж і за десять хвилин відновив паритет у зустрічі. Щоправда, підопічні Романа Бірука швидко реабілітувались. Четвертий, та як виявилося, переможний гол у ворота опоннтів провів Олександр Портянко. 4:3 на користь «Вокару».
У півфаналі Кубка Волині з футзалу ковельчани зіграють із млинівською «Вілією», а у другій парі зійдуться луцький «ЛСТМ» і «Надія».