У 15-турі Вищої ліги Чемпіонату Волині з футболу ФЦ «Ковель-Волинь» на домашньому стадіоні «Верес» приймав нововолинський «Шахтар».

ФЦ «Ковель-Волинь» переміг нововолинський «Шахтар»

У першому таймі господарі поля впевнено володіли ініціативою та створили чимало гольових моментів, а «шахтарі» провели кілька небезпечних контратак, однак перша половина зустрічі закінчилась нульовою нічиєю.

Після перерви ковельчани посилили тиск на ворота суперників, які в свою чергу зосередились на обороні. На 76-ій хвилині після чергової контратаки Назар Дрегель вивів «червоних» уперед — 1:0. Підопічні Юрія Романчука продовжили домінувати на полі і 86-ій хвилині Дмитро Романюк поставив крапку у протистоянні — 2:0. У матчі юнацьких команд перемогу святкували теж ковельчани — 1:0.

Після 15 турів ФЦ «Ковель-Волинь»  набрав 33 очка та посідає третє місце у турнірній таблиці Чемпіонату Волині з футболу, де із 43-ма пунктами в доробку лідирують луцькі «Вотранс» і ЛСТМ №536

Наступну гру ковельчани проведуть 20 квітня на виїзді  проти ФК «Рожище».