У 19-турі Вищої ліги Чемпіонату Волині з футболу ФЦ «Ковель-Волинь» на домашньому стадіоні «Верес» приймав сусіда по турнірній таблиці НФК «Боратин».

ФЦ «Ковель-Волинь» зіграв унічию із НФК «Боратин»

Безперервний  дощ і слизький газон дещо заважали командам показати якісний футбол. Гра загалом була рівною, а боротьба  в основному точилася у центрі поля.   У першому таймі обидві команди мали по кілька нагод відкрити рахунок у матчі, однак лише одна з них виявилась результативною. На 40-ій хвилині після подачі з кутового боратинцям вдалося вийти вперед — 0:1.

Після перерви малюнок гри особливо не змінився. На 17-ій хвилині другого тайму після флангової подачі Роману Романчуку вдалося проштовхнути м’яч у ворота «Боратина» та відновити паритет у протистоянні. Обидві команди створили по кілька гольових моментів, які переважно виникали після виконання стандартів, однак матч між гідними суперниками закінчився заслуженою нічиєю 1:1.

Після 19 турів ФЦ «Ковель-Волинь»  набрав 38 очок і посідає четверте місце у турнірній таблиці Чемпіонату Волині з футболу, де із 55-ма пунктами в доробку лідирують луцькі «Вотранс» і ЛСТМ №536.

Наступну гру ковельчани проведуть 9 травня в гостях у горохівського «Агропродукта»