У 21-турі Вищої ліги Чемпіонату Волині з футболу ФЦ «Ковель-Волинь» на домашньому стадіоні «Верес» приймав одного з лідерів першості — луцький  «Вотранс».

ФЦ «Ковель-Волинь» поступився лідеру Чемпіоната Волині «Вотрансу»

Обидві команди досить ативно розпочали матч, показавши що на полі зійшлися гідні суперники. На 15-ій хвилині арбітр призначив пенальті у ворота ковельчан. Голкіпер «червоних» Дмитро Дувакін відбив удар Олександра Назарчука, однак останній вдало зіграв на добиванні відкривши рахунок у зустрічі. Наступна ж атака ФЦ «Ковель-Волинь» виявилась результативної. Артем Ющук ударом із льоту відновив паритет у протистоянні. За хвилину до кінця першого тайму після подачі зі штрафного Євген Котюн забив ковельчанам «гол у роздягальню» — 1:2 на користь «Вотрансу».
На 4-ій хвилині другого тайму Юрій Кошелинський після чергової контратаки гостей збільшив перевагу лучан. Згодом арбітр матчу призачив «одинадцятиметровий» у ворота «Вотрансу», а Роман Романчук скоротив відставання в рахунку. На 70-ій хвилині Юрій Дручик помилився у захисті та «зрізав» м’яч у власні ворота збільшивши різницю у рахунку. А крапку в протистоянні філігранним ударом під дальню штангу з меж штрафного майданчику поставив лучанин Владислав  Полетій  — 2:5 на користь «Вотрансу». У матчі юнацьких команд із розромним рахунком 10:0 перемогли ковельчани.

Після 21 туру ФЦ «Ковель-Волинь»  набрав 38 очок і посідає четверте місце у турнірній таблиці Чемпіонату Волині з футболу, де із 61-ма пунктами в доробку лідирують луцькі «Вотранс» і ЛСТМ №536.

Наступну гру ковельчани проведуть 19 травня в гостях у луцького «Фенікса»