Інформація.
Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради просить осіб, які користуються пільгами на оплату житлово-комунальних послуг, надати інформацію про мобільні телефони.
1 липня 2019 року набуває чинності постанова Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 №371 «Про внесення змін у додаток до Постанови КМУ від 2 листопада 2016р. №770», відповідно до якої ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції.
З 2 травня 2019 року вступають у дію нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.
Волинська митниця ДФС інформує громадян - власників автомобілів з іноземною реєстрацією про суттєві зміни до Митного Кодексу України, які вступлять в законну силу з 24 травня 2019 року.
Е-кабінет для громадян надає доступ до реєстраційних даних та даних про об’єкти оподаткування, доступ до сформованих податкових повідомлень – рішень щодо сум нарахованих податкових зобов’язань з податку на нерухоме майно.
Отримати відомості Державного земельного кадастру, витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі можна через онлайн. Такі послуги у сфері земельних відносин доступні на сайті Держгеокадастру.
Відповідно до статті 165 Податкового кодексу України вартість подарунка, у частині, що не перевищує 25 відсотків однієї мінімальної заробітної плати у розрахунку на місяць, не є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб.
Наказом Міністерства фінансів України від 01.11.2018 №866, що набрав чинності 19.12.2018, затверджено Зміни до Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи.
Із 1 січня 2019 року в Україні розпочалася кампанія декларування доходів. Волинянам варто подбати про подання річної податкової декларації, - звертають увагу в Головному управлінні ДФС у Волинській області.
За нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб оподатковуються об’єкти спадщини (дарування), що успадковуються членами сім’ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення.