Зміни у програмі Скринінг здоров’я 40+ уже працюють Подати заяву про участь стало простіше — без зайвих обмежень і прив’язки до дня народження. Від сьогодні: 🆕 Не потрібно чекати 30 днів після дня народження Якщо вам уже є 40 років, подавайте заяву в Дії за кілька кліків або звертайтеся до найближчого ЦНАПу. 🆕 Є два місяці, щоб пройти обстеження Після зарахування коштів маєте два місяці, щоб скористатися послугою в обраному медзакладі. Якщо кошти не використати протягом цього часу, вони автоматично повернуться до державного бюджету. Як скористатися програмою: 👉🏻 Подайте заяву в Дії або офлайн у ЦНАПі. 👉🏻 Виберіть медзаклад. 👉🏻 Пройдіть обстеження в зручний час. Важливо: люди, які отримали кошти підтримки до 1 травня 2026 року, можуть використати їх до 30 червня 2026 року. Піклуватися про здоров’я стало ще простіше. Оновлюйте Дію та користуйтеся послугою |
18-05-2026 |
| Повернутися назад |