Зміни у програмі Скринінг здоров’я 40+ уже працюють

 
 

Зміни у програмі Скринінг здоров’я 40+ уже працюють 

Подати заяву про участь стало простіше — без зайвих обмежень і прив’язки до дня народження.

Від сьогодні:

🆕 Не потрібно чекати 30 днів після дня народження
Якщо вам уже є 40 років, подавайте заяву в Дії за кілька кліків або звертайтеся до найближчого ЦНАПу.
🆕 Є два місяці, щоб пройти обстеження

Після зарахування коштів маєте два місяці, щоб скористатися послугою в обраному медзакладі. Якщо кошти не використати протягом цього часу, вони автоматично повернуться до державного бюджету.

Як скористатися програмою:

👉🏻 Подайте заяву в Дії або офлайн у ЦНАПі.
👉🏻 Виберіть медзаклад.
👉🏻 Пройдіть обстеження в зручний час.

Важливо: люди, які отримали кошти підтримки до 1 травня 2026 року, можуть використати їх до 30 червня 2026 року.

Піклуватися про здоров’я стало ще простіше. Оновлюйте Дію та користуйтеся послугою


18-05-2026
Повернутися назад

КОВЕЛЬ | ІНФОРМАЦІЯ | БІЗНЕС КОРИСНЕ АРХІВ Фото Контакти1
© 1991 — 2026 | tck@kovel.tv— Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.