Державна реєстрація юридичних осіб – як і для чого це робити

 

  Щоб звернутися до установи, відповідальної за виконавчі впровадження, необхідно підготувати певні документи. Вони можуть бути подані в електронному вигляді або особисто у паперовій формі. Детальніше про кроки подання документів можна дізнатися на онлайн-порталі Гід з державних послуг. Там же зрозуміло та чітко вказані строки, вартість і умови відмови від надання послуги особі.

В електронному вигляді документи подаються через сервіс онлайн-послуг. Якщо ж підприємець прагне подати документи особисто, то державна реєстрація юридичних осіб відбувається у місці, повноваженому на проведення таких операцій.

  Позивач, якому необхідно зареєструвати юридичну особу, повинен визначитися, до якого виду послуг йому звертатися. У цьому допоможе безкоштовний портал Гід з державних послуг, метою якого є забезпечення громадян необхідною інформацією щодо надання державних послуг.

  Реєстрація юридичної особи відбувається за її місцем існування. Реєстратор оформлює та заносить у державний перелік підприємство, що бажає офіційно працювати. Заявник надає паспорт для посвідчення особи, а законний представник – додатково ще копію документа про дійсність його повноваження.
 

Куди звернутися за отриманням послуги

  Для того щоб зареєструвати юридичну особу на державному рівні, необхідно звернутися до найближчого центру надання адміністративних послуг, до виконавчих органів влади або ліцензованих нотаріусів.

  Замовленням послуги може скористатися фізична особа, фізична особа – підприємець або юридична особа. Можна подавати заяву як особисто, так і за допомогою законного представника. Необхідно обрати спосіб подачі позову: онлайн, на сайті Мін'юсту або поштовим переказом.

Необхідні для реєстрації документи

  Перед подачею заяви про бажання офіційно зареєструвати юридичну особу, необхідно зібрати пакет документів, що будуть засвідчувати правомірність виконання процедури:

● заява про реєстрацію, написана за державним зразком;

● документ, що посвідчує особу позивача;

● копії установчих документів;

● квитанція про реєстраційний збір;

● реєстраційна картка;

● акти, що затверджують власників юридичної особи;

● копія рішення уповноваженого органу про реєстрацію та створення юридичної особи на законодавчому рівні.

Для детального вивчення порядку звернення до органів виконавчої влади, процедури оформлення, реєстрації та надання державних послуг, необхідно ознайомитися з інформацією, наданою на онлайн-порталі Гід з державних послуг. Ресурс

створений для допомоги громадянам у питаннях звернення до державних органів.


26-11-2021
Повернутися назад


КОВЕЛЬ | ІНФОРМАЦІЯ | БІЗНЕС КОРИСНЕ АРХІВ Фото Контакти1