Робота ріелтором: особливості та переваги

 

На перший погляд, робота ріелтора максимально проста – шукай собі оголошення від продавців, пропонуй підходящі варіанти покупцям або навпаки та отримуй свої проценти в угоді. Як це часто буває, бажане не співпадає з дійсним. Якщо цікава ця вакансія, варто реально дивитись на всі переваги, недоліки професії та оцінити, наскільки вона підходить саме вам.

Що робить ріелтор

Робота ріелтором, в першу чергу, приваблює високою зарплатою. Агентства нерухомості стверджують, що це доступно кожному, навіть готові брати студентів та без досвіду. Насправді, це не зовсім так. По-перше, потрібно мати певний склад характеру, по-друге – досвід необхідний, або ж будьте готові до роботи за яку можна отримати зарплатню раз на декілька місяців. По-третє – варто одразу ж зняти рожеві окуляри, роботи чимало і вона не завжди помітна власнику квартири і тому, хто хоче її придбати.

Будьте готові, що ріелтор це в одному флаконі дипломат, юрист, психолог, дизайнер, фотограф, аналітик і чимало інших професій, як здавалось би зовсім не мають жодного стосунку до роботи. Але в цілому, завдання зводиться до посередництва, до того, щоб допомогти зустрітись продавцю з покупцем.

Перелік обов’язків ріелтора

Отже, що ж робить ріелтор? Основні його завдання:

  • формування клієнтської бази;
  • пошук варіантів для клієнта щодо купівлі-продажу, оренди нерухомості. Зазвичай ріелтори спеціалізуються лише на квартирах, будинках, земельних ділянках, адже у кожного типу об’єкта є свої особливості;
  • складання оголошення клієнта та публікація. При цьому потрібно буде самостійно оглянути об’єкт, сфотографувати, переглянути документи, тощо. Краще бути впевненим в тому, що продає саме власник. Якщо працюєте з покупцем, то варто в повній мірі розуміти яку квартиру/будинок він шукає та на який бюджет розраховує;
  • демонстрація об’єктів. В тому числі це узгодження місця, часу з обома сторонами;
  • захист клієнтів, який заключається знову ж таки в доскональній перевірці всіх юридичних аспектів угоди. Враховуйте, якщо з’являться, наприклад, спадкоємці, а ви запевнили що їх немає, то претензії будуть зрозуміло до кого.

Майте на увазі, що за місяць можна закрити з урахуванням об’ємів робіт, не так вже і багато угод. Основний прибуток йтиме саме від укладеного договору. Що ж стосується платежів за підбір квартир чи інші послуги, то це не так багато.

Кому підходить робота ріелтором

Ріелтор повинен бути дуже активною особистістю, вміти та любити спілкуватись з різними людьми. Важливо знайти підхід до кожного, лише у цьому випадку зможете відносно швидко закривати угоди. Це, відповідно, впливатиме на вашу зарплату. Працюючи ріелтором в певній мірі зможете впливати на величину своєї зарплати, вона буде пропорційно залежати від кількості вдалих договорів. Перевагою стане добре знання міста та особливостей його районів.

 


24-05-2023
Повернутися назад


КОВЕЛЬ | ІНФОРМАЦІЯ | БІЗНЕС КОРИСНЕ АРХІВ Фото Контакти1