Спартакіада серед неповнолітніх засуджених

 

  Цим гравцям бракує футбольної майстерності та командної зіграності. Але за кожен м'яч на полі точиться справжня чоловіча боротьба. А щоразу, коли “шкіряний” влітає у ворота, несамовито зриваються трибуни.
  Не менш емоційними за фінал футбольного турніру були й змагання з перетягування канату. Окрім командних видів спорту, у програмі спартакіади значились також легкоатлетичний біг, гирьовий спорт, підтягування на перекладині та інші, де переможців визначали у індивідуальному заліку. Дмитро Лісіченко зібрав найбагатший урожай медалей спартакіади.
  Досягнення переможців важливі й для загальних підсумків 24-ої заочної спартакіади серед неповнолітніх засуджених: їх за протоколами змагань з усіх колоній України, підведуть в центральному апараті ДПтС.
  За підсумками спартакіади у Ковельській виховній колонії перше місце посіла команда відділення соціально-психологічної служби №1. Окрім медалей та грамот переможці отримали й кубок ФСТ “Динамо”. А благодійний фонд “Рідна Волинь” подарував вихованцям колонії спортивний інвентар та сучасну аудиторну дошку для потреб загальноосвітньої школи.
  Директор благодійного фонду і радник голови облдержадміністрації Артур Даниленко також вручив електронні книжки найкращим спорсменам Ковельської виховної колонії — Дмитру Лісіченку, Ростиславу Кравченку та Максиму Сіраку.
  В жодному з видів спартакіади не було травмованих. А головний підсумок змагань — гарний настрій їх учасників та організаторів.

29-08-2013
Повернутися назад

КОВЕЛЬ | ІНФОРМАЦІЯ | БІЗНЕС КОРИСНЕ АРХІВ Фото Контакти1
© 1991 — 2026 | tck@kovel.tv— Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.