Допомога для волинських солдатів у Дебальцевому

 

  Днями волинські нардепи знову побували на передовій. Цього разу під Дебальцевим. Бійці 1-го батальйону територіальної оборони “Волинь” тримають позиції тут вже 2 місяці. Їх мобілізували ще навесні. З рідними не бачилися кілька місяців. У кожного в телефоні — фотографії дітей. В укритті, яке вони облаштували на випадок обстрілів, найдорожче місце для кожного — стіна з дитячими малюнками та листами.
  Після приїзду народних депутатів настінна колекція поповнилась малюнками маленьких волинян, які назбирав солдатам Ковельський центр допомоги мобілізованим.
  Район Дебальцевого з обох боків оточений бойовиками. Потрапити до своїх можна лише через вузький коридор, проїхавши понад 10 блокпостів української армії. Останніми днями тут побільшало обстрілів. Скидається на те, що бойовики планують наступ. Але наші бійці обіцяють тримати позиції. Навіть, якщо доведеться стояти всю зиму.
  “Якщо ви слухаєте зведення з фронту, то тут досить гаряче. Навіть от перед вашим приїздом недалеко звідси лунали постріли з мінометів, потім з БМ-21 “Град”, поруч з нами лягали снаряди. Ми, звичайно, відповідаємо вогнем у відповідь, хоча першими стріляти не маємо права...”, - розповідає командир БТРО “Волинь” Сергій Козак.
  “Коли ми приїхали, хлопці нам розповіли про обстріл українських позицій з боку ДНР. Вчора хлопців обстрілювали з ГРАДів з фосфорними зарядами. Але, незважаючи на це, хлопці посміхаються. Їх бойовий дух більш, ніж міцний. І цьому треба вчитися всім нам. Я переконаний, що вся нація має сьогодні брати приклад з наших солдатів”, - каже народний депутат України Степан Івахів.
  Цього разу для потреб військових народні депутати від Волині передали тепловізори, теплий одяг, настільні лампи, ліки, аптечки та вітаміни. Але ще потрібні теплі светри під горло, берци, запчастини для важкої техніки.
  “Наші помічники і координаційний центр безпосередньо зв'язуються з командиром батальйону. Він дає перелік того, що необхідно солдатам на даний момент. Ми все це закуповуємо і відвозимо в зону АТО для наших бійців”, - зауважує народний депутат України Ігор Єремеєв.
  “Сьогодні хлопці запитували про запчастини для техніки. Ми ж не можемо, як волонтери, купити ці запчастини на якомусь заводі. Або, скажімо, потрібні спеціалісти, які знають, як таку техніку можна відремонтувати - бо такий ремонт потребує відповідної кваліфікації. А інший спектр питань потребує звернень в Міноборони, де їх і мають вирішувати. Наприклад, питання ротації. Є люди, які вже 8 місяців на передовій. Це складно психологічно, і їм треба відпочити. І, звичайно, є питання матеріального забезпечення армії, які належать до компетенції Міністерства оборони”, - каже Степан Івахів.
  Бійці також вимагають від Міноборони визволити з полону їхніх побратимів: двох медиків терористи схопили, коли ті надавали допомогу пораненим місцевим жителям. Своїм рідним вояки передають привіти та обіцяють повернутися додому з перемогою...
  “Слава Україні!” - “Героям слава!” (Бійці передають “привіти” рідним та друзям...)

18-11-2014
Повернутися назад

КОВЕЛЬ | ІНФОРМАЦІЯ | БІЗНЕС КОРИСНЕ АРХІВ Фото Контакти1
© 1991 — 2026 | tck@kovel.tv— Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.