Мама онкохворого ковельчанина Матвійка Хвищука розповіла про стан хлопчика

 
   Марія Хвищук, мама 4-річного Матвійка, якому ковельчани збирали кошти на лікування, на своїй сторінці у соцмережі розповіла про стан сина. 
 
Мама онкохворого ковельчанина Матвійка Хвищука розповіла про стан хлопчика
 
Нагадаємо, що хлопчику поставили діагноз медулобластома, піноцитарна астроцитома. У нього виявили пухлину у головному мозку. Родина Хвищуків дочекалися тата з війни, а тепер разом із маленьким синочком продовжують битву з раком... Позаду уже п'ять операцій: видалено чотири пухлини, ще одна залишилась, проведено п'ять блоків хіміотерапії. 


 
- Друзі, скільки болю може витримати людина? А маленька дитина? Серце розривається від розуміння скільки усього пройшла наша кровинка і скільки усього ще попереду. Ми пройшли 5-й блок хімії, але Матвій тримається і дякує усім вам. Він у нас молодець. Попадали аналізи, була температура 39,7, вводять багато різних ліків, плазму, щоб позбавитись від температури, стоматиту та підняти показники крові. Капають харчування, тому що Матвійко не хоче нічого їсти. А ще дуже проситься додому, до сестрички, яка на нього там чекає. Але із за цього наша поїздка додому неможлива!, - написала Марія Хвищук у Фейсбук.

 
Надходження коштів майже припинилося, але родина ще потребує фінансової підтримки на продовження лікування Матвійка. Тому вкотре звертаються до небайдужих людей за допомогою, аби продовжити лікування у клініці Німеччини. 
ДІАГНОЗ: ДЕСМОПЛАСТИЧНА МЕДУЛОБЛАСТОМА 4 СТ ЗАДНЬОЇ ЧЕРЕПНОЇ ЯМКИ, ОКЛЮЗІЙНА ГІДРОЦЕФАЛІЯ. ПІЛОЦИТАРНА АСТРОЦИТОМА (вотаннє такий діагноз був зареєстрований в 2010 році в США).


 
Номер картки Приватбанку
Хвищук Марія Миколаївна
5168 7453 0219 8608
068 027 49 44 - мама
066 088 10 05 - тато

Джерело: КовельPost

29-07-2019
Повернутися назад

КОВЕЛЬ | ІНФОРМАЦІЯ | БІЗНЕС КОРИСНЕ АРХІВ Фото Контакти1
© 1991 — 2026 | tck@kovel.tv— Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.