У Ковелі триває реконструкція вулиці Відродження

 
   У Ковелі триває реконструкція вулиці Відродження. Нині ведеться будівництво пішохідного тротуару з велодоріжкою. Роботи виконує ТзОВ «Вишків-Брук».
 

 
Як зазначає начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук, підрядник зобов’язався завершити вкладання бруківки оперативно, аби менше створювати незручностей для мешканців.




 
Читайте також: У КОВЕЛІ РОЗПОЧАЛИ РЕКОНСТРУКЦІЮ ВУЛИЦІ ВІДРОДЖЕННЯ

На сьогодні будівельні бригади також продовжують працювати на прибудинкових територіях на Грушевського 2 та 4, 40 років Перемоги, 17, Володимирській, 85. Ремонтують дорогу на вулицях 40 років Перемоги (від НВК № 13 до Володимирської), Винниченка. Розпочато підготовчі роботи до проведення капітального ремонту частини вулиці Симоненка.



Джерело

02-08-2019
Повернутися назад

КОВЕЛЬ | ІНФОРМАЦІЯ | БІЗНЕС КОРИСНЕ АРХІВ Фото Контакти1
© 1991 — 2026 | tck@kovel.tv— Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.