Ковельчанка - у ТОП-50 найкращих учителів України. Відео

 
   Випускниця 2001 року спеціалізованої школи №3, Ковельської філії ВОМАН Хомич Оксана ввійшла в ТОП-50 найкращих учителів України, номінованих на премію Global Teacher Prize Ukraine, - розповідає педагог Ковельської міської гімназії Людмила Барановська

Ковельчанка - у ТОП-50 найкращих учителів України. Відео  Хомич Оксана
 
Це щорічна національна премія для вчителів-новаторів, агентів освітянських змін, вона покликана привернути увагу до праці вчителя, підкреслити її важливість у суспільстві. Цю відзнаку засновано в 2017 році ГС «Освіторія», якою керує сьогодні Зоя Литвин після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.
 
Премію Global Teacher Prize створив арабський мільярдер Санні Варкі, який оцінив працю вчителя в 1 млн. доларів. Конкурс відбувається під патронатом Його Високості Шейха Мохаммеда бін Рашида Аль Мактум, віце-президента ОАЕ, прем’єр-міністра та еміра Дубая. В Україні цей конкурс називають ще Нобелівською премією для учителів.
 
Сьогодні Хомич Оксана – учитель-методист початкових класів НВК «Новопечерська школа», аспірантка Київського університету ім. Б.Грінченка, випускниця Queen’s University, Онтаріо, Канада, он-лайн учитель Ukrainian United School, Монітоба, Канада, співрозробник Нової української школи, учасник Всеукраїнських та Міжнародних конференцій. Вона живе за принципом народної філософії: «Де народився, там і згодився», тому стратегії НУШ почала впроваджувати в рідному Ковелі, презентуючи передовий педагогічний досвід для учителів початкових класів на базі НВК № 11, Центру гуманітарної освіти ім. Н.Касянчук, ЗОШ № 12, Вербської ЗОШ Ковельського району, по всій Волині та Україні. Особливої уваги заслуговують напрацювання Оксани Олександрівни з теми впровадження світових освітніх технологій Daily 5 та Daily 3.
 
Хомич Оксана не зупиняється на шляху педагогічних інновацій, про які звітує як блогер на власному youtube-каналі Ukrainian Teacher, варто зазначити, що під час останньої зустрічі був розроблений новий проєкт співпраці між ковельськими школами та Новопечерським НВК «Мандрівна книга» з залученням дитячих письменників.
 
Напередодні святкування Дня Незалежності хочеться привітати нашу успішну землячку з державним святом та побажати перемоги на всеукраїнському та світовому рівнях конкурсу Global Teacher Prize, сподіваємося, що тоді про наш Ковель, як колиску талантів, почують по всій планеті.
 
 
Джерело: КовельPost

23-08-2019
Повернутися назад

КОВЕЛЬ | ІНФОРМАЦІЯ | БІЗНЕС КОРИСНЕ АРХІВ Фото Контакти1
© 1991 — 2026 | tck@kovel.tv— Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.