Начальник Ковельського відділку поліції звітував на сесії міської ради. Фото

 
   27 лютого 2020 року відбулась 63 чергова сесія Ковельської міської ради. До звіту про стан боротьби зі злочинністю, забезпечення громадського порядку у місті, виконання комплексної програми профілактики було запрошено начальника територіального органу поліції Івана Туся.

Начальник Ковельського відділку поліції Іван Тусь
 
Так, попередньо, на засіданні депутатської комісії у Ковельській міській раді головний поліцейський міста доповів, що протягом 2019 року до відділу поліції надійшло 12407 звернень громадян. З цієї кількості було відкрито 1740 кримінальних проваджень. 
 
У 2019 році було вчинено 4 вбивства, які, були розкриті. Також протягом року було вчинено 30 грабежі,з яких 21 розкрито , 11 розбійних нападів, 10 з яких розкрито.. Протягом доповіді депутати та присутні дізналися, що у 2019 році поліцейськими було складено 160 протоколів за керування транспортними засобами у нетверезому стані,141 протокол за торгівлю в невстановлених місцях, 202 протоколи за насильство в сім’ї,винесено 11 заборонних приписів,87 протоколів за невиконання батьківських обов’язків. 


 
Окремо зупинились, що реалізація програми «Безпечне місто» суттєво вплине на підвищення ефективності превентивної діяльності, протидії злочинності, та у цілому на підвищення рівня безпеки на території міста.
 
Під час розгляду даного питання депутатський корпус одноголосно прийняв звіт начальника Ковельського відділу поліції.
 
Більше інформації за посиланням:
 
 
Ковельський відділ поліції Волинської області

02-03-2020
Повернутися назад

КОВЕЛЬ | ІНФОРМАЦІЯ | БІЗНЕС КОРИСНЕ АРХІВ Фото Контакти1
© 1991 — 2026 | tck@kovel.tv— Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.