У Ковелі триває будівництво мереж водовідведення

 
   Міський голова Олег Кіндер оглянув хід робіт з облаштування системи водовідведення на вулиці Степана Бандери. Наступним етапом стане реконструкція мережі на вулиці Павлова та будівництво нової - на Вітовського.



На ці потреби місто загалом має спрямувати понад 4 мільйони гривень. Попередньо уже на Павлова та Вітовського прокладено господарсько-фекальну каналізацію, - повідомили на сайті Ковельської міськради.
 
Міський голова поспілкувався з Русланом Демчуком, керівником ТОВ “Волиньбудтех”, яка є головним підрядником з влаштування водовідведення.


 
Олег Олексійович зазначає, що питання ремонту дороги на вулицях, які ведуть до пологового будинку, вже давно турбує мешканців міста. Проте, розпочати модернізацію не вдавалось через зношені труби водовідведення.
 
У нинішньому році буде проводитись й асфальтування вулиць. Кошти на це передбачені у місцевому бюджеті — 5, 7 мільйона гривень. Стільки ж має отримати Ковель на ці об’єкти з обласного бюджету за рахунок державної субвенції.


 
“Ремонт затягнувся, бо крім асфальтування ведеться модернізація системи водовідведення. А це великий об’єм документації, чимало часу займають тендерні процедури. Але у Ковелі уже стало практикою при капітальному ремонті чи реконструкції — спочатку прокладати нові мережі, а лише тоді дорожнє полотно. Тим більше, що нинішнє літо вкотре продемонструвало, що проблема підтоплень нікуди не зникла і її потрібно вирішувати комплексно”, - наголосив міський голова.

09-07-2020
Повернутися назад

КОВЕЛЬ | ІНФОРМАЦІЯ | БІЗНЕС КОРИСНЕ АРХІВ Фото Контакти1
© 1991 — 2026 | tck@kovel.tv— Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.