Новини Ковеля 2022
Головний державний санітарний лікар області інформує, що станом на ранок 14.02.2022р. на Волині протягом попередньої доби зареєстровано 445 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 46, медпрацівників – 14).
Доросла команда ФЦ "Ковель-Волинь", розпочала підготовку до нового сезону 2022 року. В суботу, 12 лютого, на футбольному полі ФОК (Спорт для всіх), ковельчани провели свій перший матч у 2022 році. Нашим хлопцям протистояла команда першої ліги ФК "Волинь" (Луцьк).
12 лютого двоє дітей у Ковелі на водосховищі провалилися під лід. Про це Інформаційному агентству ВолиньPost стало відомо з власних джерел.
Мешканці гуртожитку на вулиці Чубинського, 16 у Ковелі боргують за комунальні послуги 216 тисяч гривень. У січні вони отримали платіжки, у яких в два з половиною рази збільшилася оплата за спожите тепло. Про це Суспільному розповіла мешканка Людмила Зінчук.
Станом на ранок 12.02.2022р. на Волині протягом попередньої доби зареєстровано 1060 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 115, медпрацівників – 50).
Як повідомив начальник Ковельського управління освіти Віктор Бичковський, за даними Ковельського міськміжрайонного відділу ДУ “Волинський ОЛЦМ України” та МТМО статистика захворювання серед дітей пішла на спад.
Сьогодні волинським патрульним надійшло повідомлення про ДТП на вулиці Михайла Грушевського, що у Ковелі.
10 лютого о 14:25 до служби 101 надійшло повідомлення про займання покрівлі в приватному житловому будинку, що в селі Дубове Ковельського району.
У Дубівській громаді Ковельського району, а саме в селах Секунь та Буцинь, тривалий час не було де бавитися з дітками. Усі громадою мізкували, де взяти кошти, аби облаштували ігрові майданчики поблизу дитсадків. І вихід таки знайшли.
Бюджет Ковельської громади за 2021 рік перевиконано на 22 мільйони гривень. Про це на засіданні виконкому поінформувала начальник фінансового управління Валентина Романчук.