На Ковельщині автівка врізалася у будинок: є загиблий та постраждалі

 
   Учора близько 22:00 години у селі Свидники 37-річний ковельчанин, керуючи автомобілем BMW-Х5, не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував погодних умов, не впорався з керуванням, з’їхав в кювет та  зіткнувся з житловим будинком. 


 
Внаслідок автопригоди водій загинув  на місці події. Двоє пасажирів, 28-ми та 26-ти років, що перебували у транспортному засобі, отримали тілесні ушкодження. Їх доставили до лікарні для надання медичної допомоги та проведення обстеження.  
 
У результаті зіткнення  будинок та автомобіль зазнали  значних ушкоджень. 



Рятувальники деблокували двох потерпілих та вжили заходів для недопущення пожежі під час ДТП в с. Свидники Ковельського району.
 
Вогнеборці 4-і Державної пожежно-рятувальної частини м. Ковеля та 21-о Державного пожежно-рятувального поста смт Голоби за допомоги спеціального інструменту деблокували двох чоловіків із автомобіля та вилучили тіло загиблого під час ДТП в с. Свидники Ковельського району, де сьогодні пізно ввечері легковик в’їхав в житловий будинок.
 
Рятувальники також вжили заходів для недопущення пожежі, - повідомляє Головне управління ДСНС України у Волинській області.

11-12-2022
Повернутися назад

КОВЕЛЬ | ІНФОРМАЦІЯ | БІЗНЕС КОРИСНЕ АРХІВ Фото Контакти1
© 1991 — 2026 | tck@kovel.tv— Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.