Ковельські веслувальники успішно виступили у Парижі

2-3 липня Париж приймав відкритий турнір з академічного веслування «PARA-ROWING REGATTA TO PARIS”. Спортсмени спробували свої сили на веслувальному каналі, на якому проходитимуть заїзди на Олімпійських та Паралімпійських іграх в 2024 році.

У складі збірної команди України виступали ковельчани – Станіслав Самолюк та Дмитро Герез. За підсумками першого дня змагань у чоловічій одиночці (Pr3 m1x) Станіслав завоював “золото”, Дмитро — “бронзу”. До слова, у цьому заїзді увесь п’єдестал належав українцям.

Наступного дня наші веслувальники змагались у екіпажах, де продовжили медальну серію.

Дмитро Герез разом із лучанином Андрєм Сивихом стали срібними призерами в двійці без стернового (Pr3 m2-), поступившись французам лише 0,3 секунди.

Станіслав Самолюк разом зі своєю колегою із Черкас Дарією Котик у двійці мікс (Pr3 mix2x) впевнено здобули перемогу, випередивши найближчих суперників на 5 секунд.