21-річна ковельчанка виступила на пісенному телешоу «Голос країни». Відео

 
   21-річна Ярина Солоненко з Ковеля виконала пісню «Fortepiano» Христини Соловій на сліпих прослуховуваннях в першому випуску 12-го сезону телешоу «Голосу країни».


 
Пісенне шоу відбулося вчора, 23 січня, на телеканалі «1+1», - повідомляє "ВолиньІнфа".
 
У своєму представленні дівчина розповіла, що працює у магазині півтора року.
 
Мені дуже подобається працювати у магазині, але все таки я розумію, що моя дуже лежить до співу, і тому я прийшла сюди – на «Голос країни». Для мене цей проєкт є не тільки для того, щоб я могла себе заявити, як українська співачка, а ще й для того, щоб я змогла продовжити спадщину мого прадіда. Прадідусь грав на скрипці. Але батьки віддали мене на прекрасний музичний народний інструмент – бандуру. Саме з бандури все і почалося – вся українська душа, вся музика
 
– каже Ярина Солоненко
 
Це вже 12-й за ліком сезон шоу, в якому найкращі таланти країни і не тільки вже на етапі сліпих прослуховувань воюють між собою за право стати частиною команди одного з зіркових членів журі: DOROFEEVA, ПТП, Ольга Полякова, Святослав Вакарчук. Випуски виходять на каналі щонеділі.


24-01-2022
Повернутися назад

КОВЕЛЬ | ІНФОРМАЦІЯ | БІЗНЕС КОРИСНЕ АРХІВ Фото Контакти1
© 1991 — 2026 | tck@kovel.tv— Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.