"Вокар-Ковель" переміг "Теремно-Хліб" у 8-турі Чемпіонату АМФВ. Відео

В емоційному суботньому поєдинку "Вокар" здобуває перемогу над "Теремно-Хліб".

З перших хвилин пекарі почали атакувати ворота господарів, перша спроба виходу 1:1 Бурковського Дмитра була заблокована підкатом від Портянка Олександра. Далі "Вокар" зробив 2 спроби атаки воріт суперника, але воротар зробив 2 сейви та залишив ворота сухими. На 5-й хвилині поєдинку М'якота Дмитро забиває перший гол у зустрічі. Гравець пробив прямо в нижню дев' ятку. Спроба атаки від "Теремно-Хліб" - Кузьмич Роман влучив у штангу. Під час розіграшу  штрафного, на 7-й хвилині, Ковельчани виконали комбінацію, в якій Романчук Віталій одним ударом забиває 2 гол у зустрічі. На останніх секундах 1-го тайму Байбула Михайло забиває гол для своєї команди.

В 2-му таймі Іваніцький Роман пробиває по воротах "Вокару", але штанга. Пекарі постійно атакують. Байбула Михайло виходить на ударну позицію, Мороз Петро заблокував удар. На 22 хвилині Ліщук Олександр отримує жовту картку, призначено штрафний.  Іваніцький Роман розігрує з Бурковським Дмитром, але перехоплення і Мороз Петро асистує М'якоті Дмитру котрий робить дубль у матчі. Рахунок - 3:1 Наприкінці 2-го тайму команда гостей розпочинає жорстку гру проти господарів. Вони заробили 5 фолів та 1 жовту картку, виконали багато ударів по воротам, але забити більше не вдалось. А ковельчани на досвіді забивають 4 гол під завісу гри.

Кращі гравці: Дмитро М'якота Владислав Гаврилюк