За втручання прокуратури у бюджет Ковеля повернуто понад 700 тисяч гривень

 
   Прокурори Ковельської окружної прокуратури виявили порушення чинного законодавства під час закупівлі генераторів для підприємства теплових мереж «Ковельтепло» та вжили заходів задля повернення у бюджет зайво сплачених коштів.


 
З'ясувалося, що, закупляючи генератори, замовник сплатив понад 700 тисяч гривень податку на додану вартість, а згідно із чинним законодавством операції з постачання генераторів звільнені від оподаткування ПДВ, - повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
 
Після скерування окружної прокуратурою листів на адресу Ковельської міської ради та ПТМ «Ковельтеплло» постачальник повернув замовнику зайво отримані кошти і в подальшому понад 700 тисяч гривень повернуто до місцевого бюджету.

08-03-2023
Повернутися назад

КОВЕЛЬ | ІНФОРМАЦІЯ | БІЗНЕС КОРИСНЕ АРХІВ Фото Контакти1
© 1991 — 2026 | tck@kovel.tv— Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.