У Ковелі планують запровадити е-квиток у громадському транспорті

 
   Вчора відбулись громадські слухання з обговорення проєкту рішення виконавчого комітету «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті Ковельської територіальної громади».
 
 
Е-квиток – проїзний документ для громадського транспорту на основі безконтактної електронної пластикової карти. Мета цієї інновації – спростити та зробити більш прозорою оплату за проїзд в автобусах.
 
Люди з правом пільгового проїзду матимуть можливість отримати електронний квиток безкоштовно.
 
Про переваги впровадження е-квитка розповів перший заступник міського голови Тарас Яковлев:
 
“Для пасажирів – це передовсім зручність, адже не треба буде передавати гроші за проїзд, а потім довго чекати на решту. А водій тепер зможе спокійно займатися своїм безпосереднім обов’язком, а не працювати паралельно кондуктором.
 
 
Для міста – це облік реального пасажиропотоку, завдяки якому буде зрозуміло, хто, скільки, коли і куди перевіз. Це — вирішення проблеми компенсацій за пільговий проїзд та боротьба з корупцією, виведення готівки з «тіні».
 
За словами Тараса Володимировича, запровадити безготівкову систему оплати проїзду в міському громадському транспорті планують наступного року.
 
Учасники слухань підтримали проєкт рішення і рекомендували винести його на чергове засідання виконавчого комітету Ковельської міської ради.

30-11-2023
Повернутися назад

КОВЕЛЬ | ІНФОРМАЦІЯ | БІЗНЕС КОРИСНЕ АРХІВ Фото Контакти1
© 1991 — 2026 | tck@kovel.tv— Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.