
У суботу, 14 вересня – День фізичної культури і спорту. Запрошуємо мешканців Ковельської громади провести його активно. Ви можете стати учасником змагань, підтримати улюблену команду, поспостерігати за майстерністю спортсменів, - повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради. Управління культури, молоді, спорту та туризму підготувало цікаву і різнопланову програму. Доєднуйтесь!
Програма заходів до Дня фізичної культури та спорту14 вересня - 7:00 – ранкова пробіжка від бігового клубу «Прокинься, Ковель» СК «Арена» (парк ім. Т. Г. Шевченка)
- 8.00 – скандинавська ходьба для усіх бажаючих від СК «Ковель» та «Активні парки» (парк ім. Т. Г. Шевченка)
- 8.00– змагання з плавання (басейн КЗ «КДЮСШ ім. Є. Кондратовича»)
- 9:00 – ранкова руханка від СК «Аперкот» (біля пам’ятника Лесі Українки)
- 9:00 – змагання з легкої атлетики для дітей Ковельської ТГ (Транскордонний центр діалогу культур ім. Гетьманів Ружинських)
- 9:00 – дитяча футбольна ліга Волині (МЦ ФЗН «Спорт для всіх»)
- 10:00 – паркові шахи (парк культури і відпочинку ім. Лесі Українки);
- 10:00 – змагання з пляжного волейболу серед молоді (спортивний майданчик на набережній)
- 10.00 – змагання з настільного тенісу (відділення настільного тенісу КЗ «КДЮСШ ім. Є. Кондратовича, ліцей №3 ім. Лесі Українки)
- 10:00 – змагання з швидких шахів серед дорослих та дітей (КЗ «КДЮСШ ім. Є. Кондратовича»)
- 10:00 – змагання з вільної боротьби серед молодших школярів (спортивний зал ДЮСШ №1 ім. Петра Стуса)
- 12:00 – чемпіонат України з футболу серед юнаків (вища ліга, стадіон «Сільмаш»)
- 12:00 – боча, дартс, корнхол, петанк (парк культури і відпочинку ім. Лесі Українки)
- 17:00 – воркаут, показові виступи для молоді Ковельської ТГ від тренера Влада Марчука (спортивний майданчик у парку ім. Т. Г. Шевченка)
- 17:00 – армреслінг, гирьовий спорт від ГО «Федерація армреслінгу Волині» для молоді Ковельської ТГ (спортивний майданчик у парку ім. Т. Г. Шевченка)
- 19:00 – сплав на сапбордах (набережна, веслувальна база)
- 20:00 – нічне орієнтування від ГО «Контур» (парк культури і відпочинку ім. Лесі Українки).
|