Предметний тиждень «Пропаганда здорового способу життя»

 
 

Відповідно до плану роботи закладу, з 09.09. по 15.09. 2024 року в ЛІЦЕЇ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ проходив предметний тиждень «Пропаганда здорового способу життя».

Девіз цьогорічного тижня — «Спорт – це сила української нації!»

Під час проведення тижня робота вчителів фізичної культури, учнівського співуправління, класних керівників була спрямована на виховання в учнів патріотизму, ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя, покращення здоров’я, придбання необхідних знань в галузі фізичної культури і спорту, залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки.

За традицією тиждень спорту в ліцеї розпочався ранковою зарядкою для всіх. Організувала зарядку вчитель фізичної культури Кравчук Тетяна Петрівна. Комплекс вправ та музичне оформлення розробили ліцеїсти 11-А класу. Теплі вересневі ранки посприяли проведенню рухливих розваг для учнів 5-х класів. Тож великі перерви проходили не тільки весело , але і з користю для здоров’я. Змістовний відпочинок між уроками організували лідери сектору спорту і туризму учнівського співуправління. Новинкою цьогорічного тижня фізичної культури стало змагання з шашок між учнями 6 -7 класів. Представники класних колективів у логічних протистояннях виборювали титули спортивних інтелектуалів. Серед активних учасників ліцейного шашкового турніру варто відзначити класні колективи 6-Б та 7-Б класів. У рамках предметного тижня вчителем фізичної культури Шкурупієм Андрієм Віталійовичем було організовано змагання з футболу між командами 8-9 класів. Товариська зустріч з волейболу між хлопцями 9-10 класів закінчилась у нічию. Перемогла дружба!

В умовах війни з російським агресором спорт покликаний об’єднувати світ проти війни. Інформаційний вісник «Українці на п’єдесталі олімпійських та параолімпійських ігор -2024», підготовлений ліцеїстами 6-х класів, висвітлив перемоги олімпійської та параолімпійської збірних України на цьогорічних XXXIII Олімпійських іграх, що відбувалися в столиці Франції Парижі. Челедж руханок «Україна – це ми!» — це палітра спортивних патріотичних композицій у супроводі українських мелодій. Ліцеїсти вкотре довели, що українці – незламні та об’єднані єдиною метою – перемогти ворога!

Олена Сметюх – завідувач МК вчителів фізичної культури


16-09-2024
Повернутися назад

КОВЕЛЬ | ІНФОРМАЦІЯ | БІЗНЕС КОРИСНЕ АРХІВ Фото Контакти1
© 1991 — 2026 | tck@kovel.tv— Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.